• Новак
Квартет Ѕид и Плафон Проекција на Екранот, 96 x 96 Инчи (696S)

Квартет Ѕид и Плафон Проекција на Екранот, 96 x 96 Инчи (696S)

DEN 9886.32
Производот е достапен

Достапност

Подобрување на вашиот простор за состаноци со оваа високо-квалитетни, монтирани проекција на екранот.Рамката лесно може да биде прикачена на ѕид или плафон, и retracts со леснотија.На високо видливи на екранот го подобрува квалитетот на сликата, и е изградена минатата.Бела мат, висока резолуција на проекција на екранот ја зголемува важно презентации. 96" W x 96" Х. Виси од ѕид со факултативна ѕид стапка (AW6 Q) или таванот и се вклопува во секој ентериер.Сигурен, тешки-должност екран retraction извори.Пламен retardant за долгорочна вредност.Лесен-за-инсталирајте, висока резолуција 96" x 96" проекција на екранот ја зголемува влијанието на важни одлуки.Мат бела површина со црна граница обезбедува јасни, прецизни слика.Виси од ѕид со факултативна ѕид стапка (AW6 Q) или таванот и се вклопува во секој ентериер.Сигурен, тешки-должност екран retraction извори.Пламен retardant за долгорочна вредност.Идеален за мултимедија, видео и надземни проекции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката