• Новак
GROOMER ESSENTIALS Dual-Крај четки за заби

GROOMER ESSENTIALS Dual-Крај четки за заби

DEN 545.76
Производот е достапен

Достапност

Задржи вашето домашно милениче забите се чисти, здрави и силни со нула кавга.Одлично за чешлање салони.Се работи за помали кучиња, поголеми кучиња и мачки.Заштитна против заболување на непцата и да достигне различни области, без повреда на вашиот кожен пријател!.Купи со доверба.Видете зошто толку многу професионални groomers доверба Groomer Essentials!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката