• Новак
Брзо‑Завртка Дизајн Компресија Цевки Вклучите, Директно Двојно‑Ferrule Адаптер, Стабилна, Лесна Инсталација Практични 4Pcs Трајни производи за(Ф1/8-Ф1/4)

Брзо‑Завртка Дизајн Компресија Цевки Вклучите, Директно Двојно‑Ferrule Адаптер, Стабилна, Лесна Инсталација Практични

DEN 400.56
Производот е достапен

Достапност

304 од не 'рѓосувачки челик материјал, што го прави не е лесно да' рѓа, отпорност на корозија.Брзо‑завртка дизајнот на цевката ракав има добра airtightness и не е лесно да излегуваат во јавноста.Широко се користи, може да се користи за намалување на големина на водоводните цевки, воздух цевки и масло цевки.Со лесна инсталација, да може брзо да се отстранат и да се замени, зачувај вашето време.Компресија црево фитинг е со средината картичка одбор дизајн, може да бидат фиксни без тресење.Функција : 1. 304 од не 'рѓосувачки челик материјал, што го прави не е лесно да' рѓа, отпорност на корозија.2. Со лесна инсталација, да може брзо да се отстранат и да се замени, зачувај вашето време.3. Брзо‑завртка дизајнот на цевката ракав има добра airtightness и не е лесно да излегуваат во јавноста.4. Компресија црево фитинг е со средината картичка одбор дизајн, може да бидат фиксни без тресење.5. Широко се користи, може да се користи за намалување на големина на водоводните цевки, воздух цевки и масло цевки.Спецификации : Предмет Тип на : Нерѓосувачки Челик Компресија Fitting Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Purpose : водовод, гас цевка, масло цевка намалување на дијаметарот се applicable Package Листата : 4 x Stainless Челик Компресија Монтирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката