• Новак
Littlearth МАК Кливленд Browns Старата Школа Ранец, Една Големина, бела

Littlearth МАК Кливленд Browns Старата Школа Ранец, Една Големина, бела

DEN 892.32
Производот е достапен

Достапност

Направени од издржлив 8 мл.платно.Вклучува пред организатор, лаптоп ракав и внатрешни работи zippered џебови.Украсени со извезени тим логото.Удар тоа старото училиште со Малку Земјата е Стара Училишниот Ранец.Ранец, кое вклучува quilted акценти, grommet детали и многу функционални карактеристики, не е совршен како торба за на училиште или како во текот на ноќта торба.Поместена прилагодливи ремени се обезбеди удобност и флексибилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката