• Новак
D&D PowerDrive 1764906 MTD Или Младенче Кадетската Kevlar Замена Појас, 4LK, 1 -Бенд, 67 Должина, Гума

D&D PowerDrive 1764906 MTD Или Младенче Кадетската Kevlar Замена Појас, 4LK, 1 -Бенд, 67 Должина, Гума

DEN 397.68
Производот е достапен

Достапност

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД производителот ремени од ист Тип.Појас 4 LK 1/2inches x 67inches ок (AK65).Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката