• Новак
1/2-13 х 4 Инчен Закачалка Завртки - Целосна Тема Закачалка Завртки Dowel Цинк Позлатен Челик Закачалка Завртки (10)

1/2-13 х 4 Инчен Закачалка Завртки - Целосна Тема Закачалка Завртки Dowel Цинк Позлатен Челик Закачалка Завртки

DEN 900.96
Производот е достапен

Достапност

1/2-13 х 4" Целосна Тема Закачалка Завртки / Челик / Цинк.Закачалката завртки имаат навој области на двата краја.Двоен на чело закачалка болт е идеална за дрвени заеднички.Пакетот Вклучува : 10pcs Закачалка Завртки.Закачалката Завртки - 1/2-13 х 4" Целосна Тема Закачалка Завртки Dowel Челик Цинк Дрво Тип / Стил : Целосна Тема Големина : 1/2-13 Должина : 4" Материјали : Челик Крај : Цинк Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е наш приоритет.Ако има било какви прашања пред и по купувањето, ве молиме добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе се обидеме што е во моја моќ да ги реши сите за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката