• Новак
8-парчиња Метал Круг Супена Лажица 7.4-Инчен Метал корејски Вечера Лажица Нерѓосувачки Челик Маса Лажици од страна на Купувачот Ѕвезда

8-парчиња Метал Круг Супена Лажица 7.4-Инчен Метал корејски Вечера Лажица Нерѓосувачки Челик Маса Лажици од страна

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет вклучуваат:8 парчиња 7.4-Инчен вечера лажици,1 парче за секоја боја (злато, црвен портокал, виолетова, виножито, розово злато, сина, црна, сребрена).Висок Квалитет : изработени од нерѓосувачки челик со огледало полиран ,безбедно PVD боја, анти- ' рѓа и анти-корозија.Мазна површина : Убава боја, убаво круг, мазни рабови,ќе се направи една убава прилог на вашата трпезариска маса.Muilti Употреба : Овие круг лажици се погодни за секојдневна употреба.Без разлика дали тоа е храна ги споделуваат многу луѓе или топла супа.Машина за миење садови безбедно : Едноставен дизајн и лесен за чистење, погоден за миење на рацете и машина за миење на садови.На gleaming огледало заврши целокупната го комплетира изгледот, ќе се направи една убава прилог на вашата трпезариска маса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката