• Новак
Коби Bryant 1996-97 Година Fleer Чувствуваат Игра Кошарка Текстура Дебитант 23KT Злато Картичка ГЕМ Нане 10

Коби Bryant 1996-97 Година Fleer Чувствуваат Игра Кошарка Текстура Дебитант 23KT Злато Картичка ГЕМ Нане 10

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

ГОДИНА : 1996-1997 ИГРАЧ Коби Bryant.КОМПАНИЈА/БРЕНД : Fleer 23 KT Злато.СОСТОЈБА : Гем Нане 10. LIMITED EDITION : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани.БЕЛЕШКИ : Чувствуваат Игра (Кошарка Текстура Картичка), Оригинални Дебитант Злато Картичка.ГОДИНА : 1996-1997 ИГРАЧ Коби Bryant КОМПАНИЈА/БРЕНД : Fleer 23 KT Злато СОСТОЈБА : Гем Нане 10 LIMITED EDITION : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани.БЕЛЕШКИ : Чувствуваат Игра (Кошарка Текстура Картичка), Оригинални Дебитант Злато Картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката