• Новак
ArtSocket Бања Килими и Душеци Поставува 3 Дел,Бања Килими Не се Лизга,Мермер Модерна Геометриски Абсорбента Микрофибер Мемориска Пена Бања Мат Машина Перат Бања патос?

ArtSocket Бања Килими и Душеци Поставува 3 Дел,Бања Килими Не се Лизга,Мермер Модерна Геометриски Абсорбента Микрофибер

DEN 501.60
Производот е достапен

Достапност

совршен употреба на дрвени предмети подот или кат врски, кавга слободен за вода и влага.Луксузна мемориска пена направи вашите нозе тонат во мека површина, за дополнителна удобност при што се исуши надвор по вашиот туш.Многу Абсорбента и Брзо Сушење : Нашата бања мат кој е издржлив и водоотпорен одржување на руг остане во место,заштита на старите и децата од било која паѓа над или лизгање во бањата.Бања Килим Е Изработен Од Полиестер И Е Исполнет Во Мемориска Пена, Која Е Многу Мека И Удобна.Користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.Стави вашите нозе да излезе од туш на овие бања тркач да им даде на вашите нозе на топло, удобно дома БАЊАТА чувство.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Машина за миење посебно во ладна вода користејќи благ детергент.Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Нашата бања килим Димензија : Овие луксузни бања килим се поставува за бања соба/кујна/влез се изградени со димензии 1 бања мат (17.Spruce до вашиот прав соба за максимална ведрина и топлина.5in/45x75cm) и 1 U тепих (17.Подобрена бања мат се подебели од обичните бања килими.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката