• Новак
UKH-423 Авто-Retracting Вртливата Безбедност Holster за S4, S5 & S4S, Црна, 10/Случај

UKH-423 Авто-Retracting Вртливата Безбедност Holster за S4, S5 & S4S, Црна, 10/Случај

DEN 919.20
Производот е достапен

Достапност

Карактеристики изграден во водени копчето повлече механизам.Автоматски retracts ножот кога копчето на нож е свртен навнатре.Вртливата спојувалка за каиш.Изработени од АБС, црна пластика.Машина не се вклучени.UKH-423 Авто-Retracting Вртливата Holster за S4, S5 & S4 S.Карактеристики изграден во водени копчето повлече механизам.Автоматски retracts ножот кога копчето на нож е свртен навнатре.Вртливата спојувалка за каиш.Изработени од АБС, црна пластика.Машина не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката