• Новак
Afunti Лаптоп Кревет, Маса, Свитлива Круг Биро Лаптоп Стојат Појадок во Кревет Фах Dorm Табела за Троседот, Кревет, Тераса, Балкон, Градина (Црна)

Afunti Лаптоп Кревет, Маса, Свитлива Круг Биро Лаптоп Стојат Појадок во Кревет Фах Dorm Табела за Троседот, Кревет,

DEN 1031.76
Производот е достапен

Достапност

Ублажување На Врат И Рамена Болка - Овој Пренослив Биро Прави Вашата Работа Поудобно И Поздрав, Што Е Добар Начин Да Се Ослободат Врат И Рамена Болка Во Овие Луѓе.Доволно Простор За Луѓето Да Прошетка Низ Нозе - Погодна За Речиси Секоја Простор, Многу Погоден За Деца Семејството на Безбедноста, Погоден За Испакнатини И Теписи.Против пролизгување И Флексибилни Нозе Не Се Лесно Да Наштети на Вашиот Листови.Високо-квалитетни Материјали - Пренослив Лаптоп Маса Е Направена Од Медијапан, Безбеден И Еколошки.

Декларирани спецификации

Material:
Solid Wood Particle Board
Color:
Black
Desktop Size:
(length X Width X Height)
Package Weight:
About 2.7kg
Package Included:
1 Folding Bed Desk :
Note:
1. Please Allow 1-2 Cm Error By Manual Measurement And Make Sure Nothing Is Done Before Ordering. :
2. Please Understand That The Color May Have A Color Difference As A Different Position Of The Image. :
Contact Us:
We Hope That Our Products Can Meet Your Needs And Meet. We Always Support Our Products. If You Have Any Questions, Please Contact Us Quickly!

Комплементите на стоката