• Новак
Полица Divider (Сет од 2)

Полица Divider (Сет од 2)

DEN 2212.80
Производот е достапен

Достапност

Имајте облека, постелнина, книги организирани.Одговара на стандард 7/8 солидна shelving.Тешки Жица е.Висина : 10/25.4 см.Ширина : 2/5cm.Длабочина : 12/30.5 cm.Одличен Подарок Идеја. 25000 Карактеристики : -Крај : Хром. -2 Полица dividers. -Хром финиш. -Одговара на стандард 7/8" цврсти shelving. -Тешки жица е тензии монтирани. -Планината Тип : Ѕид-Монтирани/Вграден Во.Тип На Производ : -Полица Divider.Примарниот Материјал : Метал.Наменети За Употреба : -Шамија/Џемпер.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -12".Вкупна Ширина - страна на Страна : -10".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -1".Целокупниот Производ Тежина : -1.45 lbs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката