• Новак
Оригиналниот Пати-од Списанието се Печати Ад: 1982 Chevrolet Camaro Z28,Толку Нови, Тоа ќе Мора Конкуренцијата си поигруваше со Сенки - Chevy прави Добри Работи се Случуваат

Оригиналниот Пати-од Списанието се Печати Ад: 1982 Chevrolet Camaro Z28,Толку Нови, Тоа ќе Мора Конкуренцијата

DEN 478.80
Производот е достапен

Достапност

Оригиналниот 2-страница пати-од боја Реклама од списание печатени на двете страни на потешки списание покрие акции.Приближно 11 X 16 инчи секоја страница.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1982 Година, Chevrolet Поделба на General Motors.Оригиналниот 2-страница пати-од боја Реклама од списание печатени на двете страни на потешки списание покрие акции, приближно 11 X 16 инчи.Не издание.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката