• Новак
adidas Мажите Nebzed Работи за Чевли

adidas Мажите Nebzed Работи за Чевли

DEN 962.16
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други влакна.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу 6-12 инчи од лак.Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 0-3 инчи наоколу.Редовно се вклопуваат.Чипка затворање.Mesh горниот.Ortho Lite sockliner.Спортот е вткаена во вашата ДНК.Во овие adidas чевли, вашите нозе ќе бидат третирани да кадифен удобност.Чевлите имаат тркач инспирирани од стилот дека носи спортски дух на вашиот streetwear.Заварени 3-Ленти им даде на овие чевли потпис изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката