• Новак
ПРИЛИКИ 40 Чаши Пак, тешка категорија за Еднократна употреба Свадба Партија Пластични 8 мл Филџани Кафе/Чај Чаши/Cappuccino Чаши/Еспресо Шолја со Рачки (8 мл Кафе, White & Злат

ПРИЛИКИ 40 Чаши Пак, тешка категорија за Еднократна употреба Свадба Партија Пластични 8 мл Филџани Кафе/Чај Чаши/Cappuccino

DEN 1125.60
Производот е достапен

Достапност

Премија За Еднократна Употреба Пластични Чаши.Совршен за Свадби и специјални настани!.Вклучува : 40 Парче 8oz Кафе/ Чај чаши.Погодни за Топли или ладни течности.Дизајн / Боја : Бела & Злато Двојно Rim.Изгледа како вистински кина.Идеален за празници, големи собири, свадби и специјални настани, каде што сакате елегантен и фенси изглед со практичноста на еднократна употреба.За еднократна Употреба - Рециклираат и BPA Free - Не микробранова безбедно-исто Така достапни во пакети од 60, 120 и 240 парчиња и го Поставува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката