• Новак
Нерѓосувачки Челик Запечатен контејнер за Складирање на резервоар за кафе канистер тегла здив може за Шеќер Храна, Кафе и Грав Прав Чај Херметички со CO2 Вентил и за?

Нерѓосувачки Челик Запечатен контејнер за Складирање на резервоар за кафе канистер тегла здив може за Шеќер Храна,

DEN 477.60
Производот е достапен

Достапност

Траен свежиCOGREAT Нерѓосувачки челик кафе (храна) канистер, херметички, вие можете безбедно чување на вашите висок квалитет на кафе грав и земјата кафе во прав, и чувајте го во свежа до истекот на рокот.Мулти-функцијаCOGREAT канистер е опремен со CO2 на една-начин да се избега вентил, кој може навремено да се искористи на CO2 генерирани во чување процесот на кафе грав, ефикасно, придавам влогови и заклучување на свеж вкус на свежо кафе.Сите во еден accessorieCogreat нерѓосувачки челик кафе (храна) складирање тегла , едно парче 30ml мерење лажица направени на 304 нерѓосувачки челик е внимателно да се подготви за вас.Внимателен услугаАко ви се допаѓа нашата COGREAT нерѓосувачки челик кафе (храна) складирање канистер, ве молиме да се однесе дома!Ние ви обезбеди 6 месеци од супер долго бесплатен гарантен рок, квалитетна услуга за вас!Нашите пакување е исто така многу исклучителна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката