• Новак
2-Банда, Штекер Рокер/GFCI Комбинација Ѕид Плоча Покрие - Птица Паун Паун Пердуви Бил Пердув Гордост 1

2-Банда, Штекер Рокер/GFCI Комбинација Ѕид Плоча Покрие - Птица Паун Паун Пердуви Бил Пердув Гордост 1

DEN 2388.00
Производот е достапен

Достапност

Направен од тешки, висок квалитет на МЕТАЛ.Дизајнот е директно печатени на метал switch плоча.УВ излечи, високо сјаен финиш, заштита од промена на бојата и триење.Боја исти завртки се вклучени.Димензии (во инчи) : x 4.5 4.6. Yuatuwaw : Прави светот на difference Yuatuwaw е дизајнер, производител и дистрибутер на декоративни switch ѕид плочи.Едноставна промена може да има огромно влијание врз изгледот и чувството на секоја соба.Промена од вашиот стар ѕид плочи и да даде секоја соба сосема нов чувствуваат.Супериорен Quality Made на тешка должност, висок квалитет на метал.Мазно лице и заоблени рабови се спротивстави на прашина акумулација.Лесно да се чисти и лесно да се инсталира.Водечките Technology Design е директно печатени на метал switch ѕид плоча со УВ печатач.Високо сјаен финиш, заштита од промена на бојата и триење.Боја исти завртки се вклучени.Shipping This производот ќе биде предаден од страна на USPS во 1-2 работни дена од Кина.Следење на број ќе се обезбедува за секоја цел.Нормално 76% нарачки ќе трае околу 10 до 15 дена, останатите 24% нарачки ќе се земе 16 до 28 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката