• Новак
GARSTYLE Бела Кавга Ткаенина Туш Завеса за Бања | Farmhouse Стил 72x72

GARSTYLE Бела Кавга Ткаенина Туш Завеса за Бања | Farmhouse Стил 72x72

DEN 324.00
Производот е достапен

Достапност

ДИМЕНЗИИ : 72 инчи, широк од 72 инчи долг, Нето Тежина : 1.85 Фунти.МАТЕРИЈАЛ : се направени од мека полиестер ткаенини.И тоа се спречи вода од јавните на теренот и чување на земјата сува до ограничен степен.ПАКЕТ : Пакување од 1 парче туш завеса.Овие туш завеси помогне освежи вашата бања, и да се создаде земјата, модерна, стара шик, смешна, симпатична стил бања.Лесно Нега : Машина перат во нежни циклус и ладна вода, не кајгана.Собори сува на ниски температури.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката