• Новак
Excellante 849851008021 Стандард Мешање Гребло, 36

Excellante 849851008021 Стандард Мешање Гребло, 36

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост и тешки мешање.Нерѓосувачки челик мешање гребло е идеален за било кој ресторан, кафеана, бифе, или ресторан, кој бара мешање на големи количини на храна како што се пире од компири или големи супи.Стандард мешање гребло е наменета да се користи со било голем crock тенџере кои можат да имаат големо количество на храна.Доаѓа во 7 различни големини : 24, 30, 36, 42, 48, 54 и 60 Инчи, на состанокот било должина за мешање.Бидејќи е направена од нерѓосувачки челик, тоа е лесно да се чисти и може да се користи за години на крајот.Excellante 36 Инчи стандард мешање гребло.Нерѓосувачки челик стандардна мешање гребло е здрав алатка за тесто мешање или готвење во големи акции садови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката