• Новак
WDBBY 12v Универзален Автомобил Mp3 Автомобил Стерео Fm Помошен Текст Приемник Sd USB Mp3 Радио Играч во Контролната Единица

WDBBY 12v Универзален Автомобил Mp3 Автомобил Стерео Fm Помошен Текст Приемник Sd USB Mp3 Радио Играч во Контролната

DEN 6826.80
Производот е достапен

Достапност

Bluetooth hands-free функција.Вклучени дигитални стерео FM радио.Поддршка три-бенд дигитални FM1-FM2-FM3 тјунер.Поддршка за USB/SD/MMC картичка читателот.Подобрување на економијата, подобрување на басот.Функција : Bluetooth hands-free функција.Вклучени дигитални стерео FM радио.Поддршка три-бенд дигитални FM1-FM2-FM3 тјунер.Поддршка за USB/SD/MMC картичка читателот.Подобрување на економијата, подобрување на басот.спецификација : Боја : Black OSD јазик : English Power набавка : 12 V DCRemote контрола : Yes Package се Вклучени : 1 * Bluetooth автомобил audio1 * Далечински control1 * кабел setnote : 1. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.2. Како прирачник за мерење се различни, ве молиме оставете мала големина разлики.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Декларирани спецификации

Colour:
Black
OSD language:
English
Power supply:
12V DC
Remote control:
Yes
Package Included:
1 * Bluetooth car audio :
1 * Remote control :
1 * cable set :
1. Due to the difference of different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as shown in the picture. :
2. As manual measurement is different, please allow slight size differences. :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. :

Комплементите на стоката