• Новак
Shinyzone Crossbody Lanyard Паричникот Случај за ПРВ Т-Мобиле Revvl 4,Симпатична Мачка Pow Чанта Кожа Картичка Слотови Случај со Прилагодливи Монтажни Рамо, Рака за Жени, Девојки,се

Shinyzone Crossbody Lanyard Паричникот Случај за ПРВ Т-Мобиле Revvl 4,Симпатична Мачка Pow Чанта Кожа Картичка

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Кредитна Картичка Носителот Паричник на Задниот дел : ПРВ Т-Мобиле Revvl 4 случај паричникот чанта дизајн врвка за околу рака случај со 1 скриена картичка дава простор за 1 картички.На прилагодливи crossbody рака може да биде симната ако вие само треба случај.Нежно контакт површината на вашиот уред и да одговара на вашиот телефон како ракавица која ќе го направи вашиот мобилен телефон око-фаќање.Модел : Компатибилен со TCL Т-Мобиле Revvl 4.Crossbody Рака Дизајн : ПРВ Т-Мобиле Revvl 4 crossbody случај со анти изгуби рака држете вашиот телефон поудобно и без да се грижите за губење.Ние ќе ви испратиме уште една нова кожа случај СЛОБОДНИ или да ви даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА.Совршен Подарок : идеален подарок за вашиот љубовник,семејство или пријатели-сите предмети се во соодветен пакет.Стилски и убави бараат дизајн : едноставни и практични за вашата секојдневна употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката