• Новак
Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони Хулахопки

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

DEN 208.56
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ployester. ❤ Женска висока половината јога панталони стомак контрола слабеење плен, солидна боја дизајн, поддршка популарни и модерен елемент на моделот печатење, ако сте љубители на спортот, не мора да го пропушти тоа.Надградена задник лифт Leggings се подебели, не се види-преку, солза-отпорни и потрајни, нудат целосен опфат додека виткање, кои клечат, и да го дигате прстот. ❤ Ве молиме имајте во предвид дека нашата големина е дизајниран според Азија слика, и може да биде помал од Европска големина.Ве молиме внимателно да се споредат нашите големината на табелата за да го купите.Тоа се препорачува да го изберат јога панталони една или две големина поголем од вообичаеното. ❤ Меур leggings за жените совршен shapewear, кој ви овозможува да се покаже убава крива слика, исто така, е најдобриот партнер да ви помогне во одржување на вашата фигура.назад ruched дизајн нежно го притиска вашиот задник за да се зголеми јачината.Тоа му дава на вашиот задник рационализација ласкави изгледа како Сочни Праски.Плус задник кревање функција за природен изглед на грбот. ❤ Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Погоден за јога, вежби, фитнес, трчање, танц, јавање, играње, бокс, работа, патување, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Исто така погоден за сите сезони; може да се користи со голем број на чевли и блузи.Погоден за сите телесни типови!. ❤ Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Кога ќе даде подарок, можете да ги испратите вашите комплименти од страна на патот, така што двојката чувства брзо може да се загрее.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката