• Новак
Куче Четка милениче Прст Четка за заби со Силиконски Влакна за Пет Стоматолошки & Орална Нега на Забите Зелена 4pcs Ефективни и,

Куче Четка милениче Прст Четка за заби со Силиконски Влакна за Пет Стоматолошки & Орална Нега на Забите Зелена

DEN 87.84
Производот е достапен

Достапност

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Секој прст четка за заби има 2 CM дијаметар отворање.Домашни миленици прст четки за заби се научно дизајнирана да има криви профил за чистење на оние кои е тешко да се постигне места и да се прилагодат на различни заболување област.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и реалните item.By со користење на овој внимателно дизајнирани мачка / куче прст четка за заби, што ќе помогне на вашето домашно милениче значително намалување на стоматолошките проблеми, како што се мачат и забен камен.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Домашни миленици прст четки за заби се научно дизајнирана да има криви профил за чистење на оние кои е тешко да се постигне места и да се прилагодат на различни заболување област.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката