• Новак
Amscan Материјали Карибите Сина 2-Ply Вечера Салфетки/Голема Партија Пакет/ 40ct, 8 x 8

Amscan Материјали Карибите Сина 2-Ply Вечера Салфетки/Голема Партија Пакет/ 40ct, 8 x 8

DEN 248.40
Производот е достапен

Достапност

Пакетот вклучува : 40 Карибите Сина вечера хартиените салфети - 8" x 8".Карактеристики обичен солидна боја на Карибите Сина со врежана монета работ шема која ја надополнува онаа на било тематските партија.Одличен избор за интимна вечера, семеен собир, или некоја голема забава.Овие вечера салфети се направени од 2-ply хартија што се меки и издржливи.Amscan.inc е најголемиот дизајнер, производител и дистрибутер на декорирани партија стоки и лица додатоци во светот, основана во 1947 година. Нашата компанија исто така е водечки снабдувач на подароци, дома декор, и tabletop производи, како и примарен извор за подарок заврши, подарок кеси, канцелариски материјал, и лиценцирани производи.Нашата партија понудата е составена од повеќе од 300 иновативни партија ансамбли вклучувајќи садови, прибор, балони, новини, канцелариски материјал, подарок заврши, и украси.Подароци кои се инспирираат и да ги задоволи потребите на клиентите.Заштедете повеќе со секој купите и добиете 50 парчиња на партијата подготвени салфетки во еден пакет со овие големи страна пак вечера салфетки.Нашата партија е подготвен салфети се направени од висок квалитет на хартија во 2-ply изградба.Мерење на 8-инчен со 8-инчен, овие салфети се совршени placemats и одлична алтернатива за coasters.Држете го вашиот омилен пијалок со леснотија и да се обезбеди нешто за да го избрише оние мали spills.Имаат уредни изглед на страна и да бидат во можност да се земе било каде со овие висок степен на вечера салфетки во Карибите Сина боја.Amscan залог да ви обезбеди квалитетен производ по разумна цена.Ако дојде, ќе ви даде причина да се вратат назад.Премиум квалитет, Прифатлива, Вредност пакет, Лесен за употреба, Најдобро за било која страна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката