• Новак
Livestream Опрема - Двојна Уред за Монтажа Бар за Live Stream, 2 Топката Глави и Пролетните Месеци за да Собере големи Големи Телефон. Вклучува 1/4-20 Теми за да Прикачите Tripod. (Дво

Livestream Опрема - Двојна Уред за Монтажа Бар за Live Stream, 2 Топката Глави и Пролетните Месеци за да Собере

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа група ги вклучува 2 големи големи пролет натоварени паметен телефон носители (одговара на телефони до 4 инчи широка, ширина е 3 инчи кога менгеме е затворена).Лесно монтирање на 2 уреди на ова подесување за livestreaming, или снимањето на видео.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката