• Новак
Октопод Антички Леано Железо Декоративни Ѕид Куки Клуч на Носителот Наутички Рака Крпа Рек Носителот со 5 TentaclesCoat Рек Торба Закачалка Ѕид Монтирани Мулти Кука Вклу?

Октопод Антички Леано Железо Декоративни Ѕид Куки Клуч на Носителот Наутички Рака Крпа Рек Носителот со 5 TentaclesCoat

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Med-Стил Октопод : дизајн како кука, додавајќи октопод уметност и украсни.Med-Стил Кран : уникатен дизајн, убава shap, убав украс на ѕидот.Разноврсна Употреба : може да се користи во влезот и цртање соба, спална соба, бања, виси копчиња ,капи, торби, пешкири за капење капи и сл.Производ димензии:6.5"ширина, 6.5" должина, 1.57" висина на Пакет : 1.октопод грб кука со 5 arms2.2 screws3.гума stoppers Color : Bronze Installation Метод : Ѕид-монтирани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката