• Новак
MyVolts 9V Адаптер за Напојување Замена за Шеф VE-5 Вокал Процесор - НИ Приклучок

MyVolts 9V Адаптер за Напојување Замена за Шеф VE-5 Вокал Процесор - НИ Приклучок

DEN 539.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа 9 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Газдата VE-5 и Вокал процесори.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Шеф VE-5 Вокал процесор - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да моќ вашиот Шеф и Вокал процесори VE-5?Оваа 9 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Газдата VE-5 и Вокал процесори.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Шеф VE-5 Вокал процесор - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката