• Новак
50 КОМПЈУТЕРИ Multicolor Кабелот за Заклучување на Топката Затка Toggle Клип Транспарентен Јасно Мраз Чевли Чипка Спортски Торба Делови #FLS002-TS (Микс-s)

50 КОМПЈУТЕРИ Multicolor Кабелот за Заклучување на Топката Затка Toggle Клип Транспарентен Јасно Мраз Чевли Чипка

DEN 602.40
Производот е достапен

Достапност

Производ Sytle : Кабелот За Заклучување Грав Топката Затка.Дупка Кол : 6mm ,Големина : 18mm*15mm*12mm , Боја : Multicolor.Пакетот вклучува : 50 компјутери.Материјал тип : Пластика.Пратката Испратени од Кина од Страна на USPS Регистрирани Воздух Mail.Обично, само треба 7~15 дена пристигнале до вас.Мешани Бои Send.НЕ може да се избере Бои.Ве Молиме Јасно!Thx. 50pcs Multicolor Кабелот за Заклучување на Топката Затка Toggle Клип Транспарентен Јасно Мраз Чевли Чипка Спортски Торба Делови #FLS002-TS- Пратката(САД Клиент) : Помалку од 2 Kg : испорачуван e Packet (USPS), Треба 7-20 дена пристигна.Повеќе од 2kg : Ние ќе се Комбинираат Пратката од страна на Fed Ex / DHL, Само Треба 3-5 дена пристигнал. - Опис на производот : Овие токи може да се користи за Јаки, Ремени, Harnesses, Тактички Ранци, Тактички Paracord , Кампување Пешачење, Итен Опстанок Диви Додатоци итн.Непречено дизајн на пластика страна ослободување токи ја прикријат својата сила и издржливост За Односот Токи : Страна ослободување snap токи / Центар Тока / Безбедност Тока / Cam Тока / Појас Тока / Кука / Snap Кука / Make Up Тока / Појавување на Приклучокот Тока / Правоаголник Јамка / Овална Јамка Прстен О-Прстен / Dee Прстен / Триаголник Прстен / Лизгачот Прилагоди Прстен Тока / Рака Divider / Затка / Кабелот за Заклучување на Кабелот Завршува / Патент се Повлече / Webbing Појас Завршува / Завршува Клип / за Возврат Заклучување Тока / Напнатост Заклучување Скала Заклучување / Прилагоди Јамка Слајд Тока / Клучни Синџир / Клучни Ring итн.Нашата услуга стандарди : Одличен Производ Одличен Квалитет Голема Цена за Голема Услуга на Големо Free Shipping Систематски Информации за Стандардизација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката