• Новак
Германски Овчар Седи Време за Прошетка Копче Рек Куче Поводник Закачалка - произведено во САД

Германски Овчар Седи Време за Прошетка Копче Рек Куче Поводник Закачалка - произведено во САД

DEN 695.52
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИНА : 11 инчи вкупна ширина x 8 инчи висок.ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ!Атрактивни ѕид décor за секоја соба.Тоа е 5 се заокружува куки за бесење на копчињата, вашето куче поводник или темперамент, lanyards, кабли т бидете разочарани.Повратни информации низ нашата палета на бои на сликата на задоволни клиенти и клиенти!.Направени во САД со Американските materials Powder обложени производи за трајни finish Galvannealed челик за ' рѓа-resistance Certified мали НИ бизнис.Ние се пофали дека ние правиме копче и поводник закачалки во повеќе од 200 куче раси!Но тоа не е сите ние го правиме.Ние ги покрие толку многу домашни миленици, животни, спортски и танц, мотоцикли и други забавни објекти.Сите од нашите клучни и поводник полици се со врвен квалитет!.Направен во Pennsylvania Offered во 6 инчи или 9 инчен големини со 5 се заокружува hooks Powder обложени со години на use Easy да се инсталира со завртки предвидено.Нашите метал знаци се погодни за затворен и отворен простор и дојде во стандардна големина на 12 инчи широка.Оваа симпатична виена куче не сите ние нудиме.Во нашата продавница, ќе најдете различни куче раси и домашни миленици, плус декоративни стилови, премногу.Направен во Pennsylvania Powder обложена за безбедно инсталација outside Easy да се инсталира со завртки предвидено.Танчери, патеки, triathletes, gymnasts, пливачи..имаме медал и панделка закачалки за секого.Тие се направени од здрав 16 мерач Американски челик, имаат 10 куки, и се 14.5 инчи широка.Трнлив додаде празно медал закачалка за нашата колекција, па тоа се вклопува во секој спорт и хоби, како и се вклопува во секој дом оркестарот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката