• Новак
CRAFTMEMORE Солидна Месинг Појас Тока Еден Prong Појас Тока за Замена DIY Кожа Занает SCBB

CRAFTMEMORE Солидна Месинг Појас Тока Еден Prong Појас Тока за Замена DIY Кожа Занает SCBB

DEN 93.12
Производот е достапен

Достапност

Belted затворање.Солидна Месинг Појас Тока.Големина опции се утврди внатре ширина на појас.Ве молиме видете на следната слики за димензија на секој модел.Материјал : Цврсти Месинг.Ве молиме погледнете CRAFTMEMORE storefront за повеќе кожа занает додатоци.солидна месинг појас тока за замена или правење кожен појас, чанти, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката