• Новак
Мултифункционален Појас се Стега Polygons Агол Клип за Машини Алатки Фото Рамка

Мултифункционален Појас се Стега Polygons Агол Клип за Машини Алатки Фото Рамка

DEN 420.00
Производот е достапен

Достапност

Брзо прилагодливи бенд менгеме со 4 канџи.Преносни и кој се одвојува за практично користење.Висок квалитет најлон материјал, издржлив за долго време се користи.Голема слика за кадрирање и дрво работи.Лесно да се заврши целиот мебел објект за време на дрво, ја прави вашата работа повеќе ефикасен и удобен.Опис : Сосема Нов и Висок Квалитет.Карактеристики : Брзо прилагодливи бенд менгеме со 4 канџи.Преносни и кој се одвојува за практично користење.Висок квалитет најлон материјал, издржлив за долго време се користи.Голема слика за кадрирање и дрво работи.Лесно да се заврши целиот мебел објект за време на дрво, ја прави вашата работа повеќе ефикасен и удобен.Примена : Слика/Фото рамка, правоаголни предмети, како и неправилни објекти фиксација.Спецификации : Боја : Црна Материјали : Најлон Агол Менгеме Должина : 28cm/11" Појас Должина : 4 M/157.5" Појас Широк : 2.5 cm/0.98" Користете Совети : да утврдат правоаголна канџи и ги заостри појас, потоа се зацврсти на заклучување се фати и да се приспособат својата напнатост.Топло Прашува : ве Молам не повеќе се зацврсти на појас за да се избегне лизгање на појас.Пакет се Вклучени : 1pcs X Прилагодливи Агол Менгеме Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. 2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката