• Новак
Тетоважа Налепници, 10pcs Долготрајни Лажни Тетоважа Налепници бадник Празник Роденден Водоотпорен Телото Уметност Привремени Тетоважи Симпатична Цртан филм Лицет

Тетоважа Налепници, 10pcs Долготрајни Лажни Тетоважа Налепници бадник Празник Роденден Водоотпорен Телото Уметност

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Сликата е јасна, моделот е 3 D и вистински, и на допир е не‑чувство, само како вистински тетоважа.3 во Употреба Сценарио : Божиќ е Применливо Толпата : General Public Апликација Делови : Лицето, рацете, нозете, грбот, вратот, половината и др.Користете влажна крпа или брише за да се впие тетоважа налепница.

Декларирани спецификации

Item Type:
Christmas Temporary Tattoos Single Size
Package List:
10 x Tattoo Stickers( SD-2001,  SD-2002,  SD-2003,  SD-2004,  SD-2005, SD-2006,  SD-2007,  SD-2008,  SD-2009,  SD-2010)

Комплементите на стоката