• Новак
Lancome Чудо за Жените Eau de Parfum Спреј, 3.4 Унца (ТЕСТЕР)

Lancome Чудо за Жените Eau de Parfum Спреј, 3.4 Унца (ТЕСТЕР)

DEN 2148.00
Производот е достапен

Достапност

100% Вистински и Автентични, Сосема Нов, Неотворена, не се Користи.Овој производ доаѓа сосема нов, неискористениот, во обична кутија (тестер) пакување (обично една обична бела или кафеава кутија).Тестери се користи во музичките продавници од продажбата на соработници и клиенти.Тие се направени од страна на бренд и има исти точно мирис/сок и шише е иста како и на редовните производ, само без истиот пакување.FSX-GF-454253 - Лансиран од страна на дизајн на куќа од Lancome во 2001 година, ЧУДО е класифициран како остар, flowery мирис.Оваа женски мирис поседува спој на свежи и зачинета цветни, со пониски белешки од килибар и јасмин.Се препорачува за секојдневен носат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката