• Новак
Dabur Janma Ghunti Мед - 125 ml

Dabur Janma Ghunti Мед - 125 ml

DEN 202.80
Производот е достапен

Достапност

Сите Природни.Хранливи.Добро За Здравјето.Ладење Агент.Janma Ghunti Мед делува како ладење и смирувачки агент за желудникот и има висок nutritive вредност.Тоа е expectorant, лаксатив и крв, прочистувач, и е корисна во трески и настинка произлегуваат како резултат на thrush кај децата.Ја спречува гасови, варење,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката