• Новак
Струг Врти Алатка Носителот Вметнете Замена 10pcs SNMG120404 SNMG120408 Карбид Вметнете за MSDNN MSSNR Надворешни Вртење Алатка SNMG R-S/L-S Нож од Нерѓосувачки Челик CNC Машина L

Струг Врти Алатка Носителот Вметнете Замена 10pcs SNMG120404 SNMG120408 Карбид Вметнете за MSDNN MSSNR Надворешни

DEN 1142.40
Производот е достапен

Достапност

Сега производи се во периодот на промена на пакувањето, како и производи со старите пакување може да бидат испратени надвор.Не се грижи за квалитетот, производите се исти, ви благодариме за вашето разбирање.H01 : се користи за обработка на алуминиум и бакар делови.JC700 : надградена верзија на JC600,што се Користи за обработка на челик делови.Материјал : направени од цврст карбид со калај обложени, нудат долго алатка живот и побрзо сечење брзина, низок коефициент на триење, добра отпорност на абење.SNMG-МА : Обработка на обичните нерѓосувачки челик.Пакет се Вклучени : 10pc влошки.YZ6030 : Висока цврстина, што се користи за обработка на челик делови под 45 степени.SNMG-MT : полу-завршна ритам тип.Нашиот бренд е KEENCUTEER.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката