• Новак
HRH Ableton Live Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрива Кожата за Новиот MacBook Pro со Допир Бар 13 Инчен и 15 Инчи(A2159/A1989/A1706,A1990/A1707) 2018 2019 2017 ослободувате НА

HRH Ableton Live Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрива Кожата за Новиот MacBook Pro со Допир

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

1)Обезбедува Ableton Live Кратенки жешки копчиња,да се подобри и забрза вашиот тек на работа. 2)Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување. 3)Прецизно Одговара на тастатурата за Macbook Pro 13/15 инчен со Допир Бар(Број на Модел на A2159/A1706/A1707/1989/A1990, 2018 2019 2016 2017 Објавен), НИ Изглед на Тастатура (не и за другите модели). 4)Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, целосно да се перат и еднократно. 5)да се Обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина,течност истури (кафе/пиво/млеко),внесете го носат,contaminates и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката