• Новак
Dominique Wilkins Atlanta Hawks ПОТПИШАН AUTOGRAPHED Addidas 21 Кошарка Џерси - Autographed НБА Дресови

Dominique Wilkins Atlanta Hawks ПОТПИШАН AUTOGRAPHED Addidas 21 Кошарка Џерси - Autographed НБА Дресови

DEN 5183.76
Производот е достапен

Достапност

Категорија; Autographed НБА Дресови.Dominique Wilkins Atlanta Hawks ПОТПИШАН AUTOGRAPHED Addidas 21 Кошарка Џерси, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Dominique Wilkins сувенири.Atlanta Hawks сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката