• Новак
Crossbody Паричникот Случај за Галакси A42 5G Патент Паричникот Случај [СТП Кожа] [7 Картичка Solt] [врвка за околу Рака] со Рамо, Рака за Samsung Галакси A42 5G 6.6 инч. (Brown)

Crossbody Паричникот Случај за Галакси A42 5G Патент Паричникот Случај [СТП Кожа] [7 Картичка Solt] [врвка за околу

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

【КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ】САМО наменета за Samsung Галакси A42 5 G 6.6 инч.Не одговара за Samsung Галакси A42 4 G, ве молиме проверете со вашиот модел двапати.Паричникот Случај Рамо, рака.Погоден за Мажи, Жени и Тинејџери од сите возрасти. 【Голема Паричникот Дизајн】Со 7 скриена картичка слотови(1 Слика слот)+ 1 Монета Патент слот + 1 моќна магнетна затворач, безбедно и задржете го вашиот IDs, кредитни картички, дебитни картички и готовина, needn не да се земе вашата burly чанта насекаде,Брз и едноставен snap-на/од паричникот инсталација, но сепак држете го вашиот телефон Сит&Безбедно. 【360 степени ЗАШТИТА】 (1)1mm застана на работ за камерата спречува гребнатини од секојдневна употреба и не се грижите за попречување на камерата.(2)Лесен пристап до сите пристаништа, контроли и копчиња, без отстранување на вашиот Телефон паричник. 【ПРЕЦИЗНИ кроена】(1)на Покривање на сите страни на телефонот, го штити вашиот нов Телефон од прашина, гребнатини, испакнатини и дневната штета.(2)Направени од страна на Премиум Избрани СТП Кожа & Квалитет на КОМПЈУТЕР, овој паричник торбичка успее во апсорбирање на судрат & отпор на штета од Случајно Паѓање. 【Пакет се Вклучени】 1x кожа патент Случај За вашиот Самсунг Galaxy A42 5 G 6.6 инчен и 1x Рамо, рака и 1x врвката за на Рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката