• Новак
Сина TRAC МЕСТА Бренд Вафли STYLEUNIVERSAL Трактор Суспензија СЕДИШТЕ со ТИЛТ ОДГОВАРА на Ford/New Holland 3000 3010 3300 3330 3400 3600 3610 (Истиот Ден Превозот - Испорачува во 1-4 Дена)

Сина TRAC МЕСТА Бренд Вафли STYLEUNIVERSAL Трактор Суспензија СЕДИШТЕ со ТИЛТ ОДГОВАРА на Ford/New Holland 3000

DEN 2854.08
Производот е достапен

Достапност

Trac Бренд Трактор и Нови седишта се направени за да го издржат најтешките на терени како што работат на вашиот фарма, земјиште или изградба сајт.УДОБНО ТЕШКИ ПОМЕСТЕНА ВИНИЛ. 110-265 КГ ТЕЖИНА НА ВРЕДНОСТА.Вие нема да бидете задоволни.Многу Важно : Се образовани купувачот. Тешки Лиен Челик Рамка 2.Trac Бренд места се изградени на производителот спецификации за да се осигура имате удобно возење и квалитет на седиштето.ТЕШКИ ЧЕЛИК УДОБНОСТ ВОЗЕЊЕ СУСПЕНЗИЈА. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ, СПОРЕДИ СЕДИШТЕ МОНТАЖА ТОП МОДЕЛ СО НАШИТЕ СЕДИШТЕ ТОП МОДЕЛОТ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ТОА ЌЕ РАБОТИ ЗА ВАШАТА АПЛИКАЦИЈА.Нашите места се дизајнирани со соодветна висина, ширина и суспензија треба да имате удобно возење.Еден ќе биде изненаден разликата тоа го прави кога се возат на вашиот Трактор или Алатка која не е соодветна ширина, висина или суспензија.Нашите суспензија систем, заедно со убав поместена седиште и назад остатокот е она што ви дава удобно возење. Целосна Прилагодлива Суспензија (Комфор Возење) 5.Да не зборуваме, вашето тело нема да го цениме тоа или.Нашите места се тестирани за да се обезбеди врвен квалитет и трајност.Не се сите места кои изгледаат слично на Trac Седишта имаат суспензија или соодветна суспензија.Ова може да се направи за еден долг ден на работа. 5 ПОЗИЦИЈА АГОЛ НА НАВАЛУВАЊЕ - НАПРЕД И НАЗАД СЛАЈД ПРИЛАГОДУВАЊЕ. Тешки Винил Материјал 3.Нашите седишта имаат повеќе универзална монтажа дупки од други водечки брендови.Ова седиште е компатибилен на сите следново : FORD / NEW HOLLAND Трактор Модели.Trac бренд места има квалитет, набитост и удобно суспензија сакате. Квалитетни, Трајни, Удобно Ако имате било какви прашања пред купувањето, ве молиме контактирајте со нас преку .Ние веруваме дека нашата седиште е најдобар на пазарот и да се знае што ќе го ценат овој одличен производ.TRAC СЕДИШТА 5 ГОДИНА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НА ЛЕКОТ И / ГАРАНЦИЈА.Тоа е високиот квалитет на седиштето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката