• Новак
LABJULY слонова коска Дамка Свадба Прстен Перници 5.9x5.9 Инчен Прстен Носител Перница Бисер Рачно Изработени Цветни Декорирани

LABJULY слонова коска Дамка Свадба Прстен Перници 5.9x5.9 Инчен Прстен Носител Перница Бисер Рачно Изработени Цветни

DEN 1867.20
Производот е достапен

Достапност

❆Дизајн : Прстен перница се користи за да се задржи во знак на невестата и младоженецот - свадба прстен.Вратоврска прстен со панделка врз прстен перница.Кога emcee рече : Неколку размена токени.На деверуша или на малку цвет девојка ќе земе свадба прстен надолу и размена на друга прстен.Потоа церемонијата е совршен. ❆Материјал : Ова рачно изработени слонова коска прстен перница е изработен од сатен.Со рачно изработени цветови & бисери, тоа е совршен избор за свадба декорација свадба резерви. ❆Големина : прстен носител перница е 5.9 инчи во должина, 5.9 инчен во ширина.Тежината е околу 0.13 lb.Лесен за складирање и за носење.Ве молиме проверете ја големината пред да купите. ❆Повод : После свадбата прстен перница може да биде прилично домашна декорација.Слатка моменти може да бидат отповикани во наредните вообичаените дена. ❆Прстен перница е секогаш совршена фото кабина во follow-up снимки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката