• Новак
100pcs Пигмент Прстени, Шминка, Убавина Алатки Мастило Прстени Чаши, Тетоважа Прстени Пластични Чаши Носителот Тетоважа Мастило Прстен Лепило Шминка Лепак Прстени Па

100pcs Пигмент Прстени, Шминка, Убавина Алатки Мастило Прстени Чаши, Тетоважа Прстени Пластични Чаши Носителот

DEN 299.76
Производот е достапен

Достапност

Едноставен и лесен за употреба и ти никогаш не ќе мора да се грижите за тоа мастило или лепак ќе се истури од.Носете го на вашите прсти, лесен за употреба.Со отворен дизајн, прстен е погоден за повеќето од прст големини.ПОГОДЕН ЗА : Овој професионален тетоважа материјали кошница Aseyelashes лепак сад, мито лепак eyelash фах, сад кригла материјал, растенијата потоа eyelash обезбедува алатки.Со отворен дизајн, прстен е погоден за повеќето прст големини.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Мастило Носителот на Прстен Материјал : Пластични Количина : 100pcs Боја : Транспарентна Големина : Прибл.ПРАКТИЧНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Само го носат на прстите, лесен за употреба.ПОБЕЗБЕДНА И ПОЗДРАВА : Овие disposables за брз употреба, нема хаос за да се исчисти, се направи eyelash апликација полесно.ФУНКЦИЈА : За пигмент сместени во рингот, а потоа ставени во рака, само додадете боја и боја брзина.Идеални за професионални тетоважа вежби и за домашна употреба.Производ направен од флексибилни пластични, прилагодливи и издржливи.Прилагодлива големина, прстенот со дијаметар е прилагодлив тоа ќе се вклопи во вашиот fingure совршен.

Декларирани спецификации

Item Type:
Tattoo Ink Holder Ring
Material:
Plastic
Quantity:
100pcs 
Color:
Transparent
Size:
Approx. 1.5 x 0.8cm
Total Weight:
Approx. 88g
Package List:
100 x Ink Container Ring Cups :

Комплементите на стоката