• Новак
6200/8 TCT Countersink Сет

6200/8 TCT Countersink Сет

DEN 460.80
Производот е достапен

Достапност

Тренд.TCT Countersink Сетови.Дупчење.Овие добро докажано прилагодливи countersinks се сите собрани заврши со ХСС пресврт вежба и хексагонални копче.Тие се дизајнирани да се вежба и countersink истовремено широк спектар на материјали.Изберете TCT за абразивни материјали.НЕ СЕ ПОГОДНИ ЗА ЦРНА И НЕ ОБОЕНИ МЕТАЛИ.Т.В.Т.Нема.8 Wooscrew.Дијаметар : 5/8in.Вежба Дијаметар : 3/16in.Вкупна Должина : 1.1/4in. 6200/8 TCT Countersink Сет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката