• Новак
D&D PowerDrive 5LK1040 или B101K Kevlar V Појас

D&D PowerDrive 5LK1040 или B101K Kevlar V Појас

DEN 812.16
Производот е достапен

Достапност

Појас 5 LK 5/8 x 104in ОК (BK101).Посебни надворешниот покривање дизајниран за непречено стискање и грб idler апликации.Отпорен на температура крајности, висока влажност, нафта и пукаат.Пакет тежина : 1.07 lbs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката