• Новак
LIOLEO Пердув за Занает DIY Накит 2yard Меки Турција Пердув Боа Прибор за Облека Пилешко Пердув Костим/Шо/Партија Свадба Партија Настан Украси Пердуви за Занает DIY Jewelrys

LIOLEO Пердув за Занает DIY Накит 2yard Меки Турција Пердув Боа Прибор за Облека Пилешко Пердув Костим/Шо/Партија

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.По приемот на стоката, ве молиме да се природно да се откажам/место на пердуви, кул за 1-2 дена, нека се водат природно да се постигне пердув "лебдечки" ефект.Како да се справи со тоа како да се добие пердуви Секој пердув врвот направени од нашата фабрика е околу 2 метри во должина, и косата на секој врвот не е иста должина и должина, како еден издлабена во калапот. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проекти, DIY Занает, свадба фаза и мебел нишалото декорација.Бидејќи сите тие се природни нешта, на пердув производи се малку нормални (како во експрес испорака : сите ние сме во вид, долги транспорт, на пердув python ќе се исцеди и рамно, изгледа многу ретки, на коса е малку недостатоци на sequins се малку надвор, овие се нормални). 2yard меки Турција Пердув Боа Прибор за Облека пилешко Пердув Костим/Шо/партија Свадба Декорација пердуви за занаети Како да го користите пердуви Купување информации : По приемот на стоката, ве молиме сува тоа, ефектот ќе биде повеќе природни, пердуви се малку на еден нормален феномен, било пердув производи ќе има мало опаѓање на косата, тоа е неизбежна, било пердув производи ќе се О, ве молам, ве молиме ум на купувачот да купи внимателно, така што за да се избегне непотребно се враќа. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!.【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката