• Новак
Winston е Болка Формула - за Кучиња од Сите Возрасти и Големини - Природни Целата Додаток во исхраната за да Помогнат во Ублажувањето: Кучешки Артритис, Воспаление и Бол

Winston е Болка Формула - за Кучиња од Сите Возрасти и Големини - Природни Целата Додаток во исхраната за

DEN 1198.80
Производот е достапен

Достапност

БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ БОЛКА : Нашето специјално формулиран болка знаците е најсилниот, најмоќните, природни болка производ на пазарот денес.Се работи за Болки во зглобовите, Артритис, Хип Dysplasia, OCD и повеќе во кучиња.СИТЕ ПРИРОДНИ И ВЕТЕРИНАР ТЕСТИРАНИ : Winston е Болка Формула е направен од сите природни, цели хранливи состојки.Овој ефикасен и безбеден производ носи брзо олеснување на кучиња од сите големини.Тоа е ветеринар тестирани и одобрени.ДОВЕРЛИВ ПАРТНЕР ВО ВАШЕТО КУЧЕ Е ЗДРАВЈЕ : Од 1990 година, Winston е Болка Формула има гордо помогна да се лекува повеќе од 20.000 кучиња од целиот свет.Ние сме посветени на обезбедување на вашето куче со безбедни и високо ефективен пет производи кои ќе им помогнат промовирање на оптимално здравје и долговечност.НАПРАВЕНИ ВО САД ВО НАШАТА ФДУ РЕГИСТРИРАНИ ФАБРИКА КОРИСТЕЊЕ НА СТРОГА КВАЛИТЕТОТ И СТАНДАРДИТЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ, СЕКОЈА СЕРИЈА Е СЕРТИФИЦИРАН ОД БЕЗБЕДНА СТРАНА НА НЕЗАВИСНА ЛАБОРАТОРИЈА.Времето што сум го сретнал кога Winston е Формула не работи, се моменти кога ние се сомневаат луѓето не се држи до дозата распоред, се откажете од прерано кога непосредна медицина-како криење на симптомите не се случи, или кога кучето може да биде премногу далеку исчезна за Формула за да им помогне многу.Истите овие работи се случуваат во хуманата медицина светот и тоа е премногу лошо.Сепак, ние мора да направиме се што можеме за да им помогне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката