• Новак
Убавината велика Британија Крајната Крем за Прав Контура Палета

Убавината велика Британија Крајната Крем за Прав Контура Палета

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Длето јаготки, како никогаш досега, со три кожата-совршен нијанси за бронзирање, контура, истакнувајќи.Се меша и се вклопуваат единствена професионална крем за прав формула за природно подобрување на коскената структура и sculpt контурите на лицето.Се продаваат во над 1500 продавници во Европа, брендот е конечно достапен во САД.Високо квалитетни состојки.Висок квалитет на пигменти.Горди да биде Против Тестирање врз Животни / Вегетаријанска-Пријателски.Развиена во велика БРИТАНИЈА и произведени во ISO сертифицирана фабрика.Автентична Британски бренд кој има изградено доста следниве од неговото лансирање во 2000-тите.Убавината велика БРИТАНИЈА, комбинација на 'Британскиот автентична убавина суштина" и "високо-квалитетни состојки," е бренд кој го зеде шминка светот од страна на невреме и наскоро ќе стане дел од синџирот на продавници, аптеки, сега се продаваат во над 1500 продавници во велика БРИТАНИЈА и Европа.Луксузна квалитет, единствена состојки, и пигменти, едноставност во пакување, транспарентност во производството, па можете да уживате во неверојатен производ по прифатлива цена.Целосно развиена во велика БРИТАНИЈА и произведени според строги regulations What го прави тоа напнат?Убавината велика БРИТАНИЈА не бегаат од неконвенционален изглед и високо пигментирани бои.Сосема сигурно тврди дека се чувствува напнат и playfulness со авантуристички колекции и производи.Убавината велика БРИТАНИЈА предизвици конвенционалните идеали за убавина, нудејќи им на алатки треба да ги споделите вашата индивидуалност сјај.Времето е суптилна eyeliner или храбар сенки во боја, Убавината велика БРИТАНИЈА ви нуди сите алатки што треба да се изразуваат.Богата со пигмент и роман текстура, секоја формула е мајсторски создадени и спакувани за да се постигне извонредни резултати со леснотија.Се создаде долготрајни, прекрасни изгледа во огромен број насоки.Убавината велика БРИТАНИЈА е горда да биде вегетаријанска и суровост-слободен бренд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката