• Новак
Домашно Милениче Четка За Заби, Три Страна Кучиња, Мачки Чистење На Забите Во Устата Грижа Дишат Забен Камен Премиум Квалитет

Домашно Милениче Четка За Заби, Три Страна Кучиња, Мачки Чистење На Забите Во Устата Грижа Дишат Забен Камен Премиум

DEN 1375.20
Производот е достапен

Достапност

Чистење на забите редовно ќе ефикасно спречување на забите проблем од нив.Погоден за сите видови на кучињата или мачките.Дупка на четката може да се откажам од за складирање.Овој тип на заби е три-страна,која може да компатибилен за различен облик на домашни миленичиња заби.Нејзините суштински дека домашно милениче треба да се мијат своите заби исто така.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката