• Новак
WXJLYZRCXK Фиока Песна,2 парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Баферот за Исклучување Фиока Слајдови 10-22 Фиока Песна Железнички Лизгачки Три-Дел Кабинет Слајдови Niture Хардвер,12

WXJLYZRCXK Фиока Песна,2 парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Баферот за Исклучување Фиока Слајдови 10-22 Фиока Песна

DEN 2018.40
Производот е достапен

Достапност

☞ 3 Огради Структура, Целосна Екстензија Телескопски Фиока Слајдови, Должина, кои се Движат од 10" до 20" Компатибилен за Повеќето Фиоки. ☞ со Челична Топка Лежишта, Лизгачки е Мазна и Точни, и Движењето е Тивко. ☞ Можност за Демонтажа Дел на Лизгачот Што го Прави Слајдови Монтажа Полесно. ☞ Телескопски Лизгачот За Изградба.Кочница Спречување од Автоматско Отворање. ☞ Лесна Инсталација.Монтажа Завртки Вклучени. ☞ Фиока Слајдови.Брзо Ослободување Систем (Со Притискање на Рачката) за Фиока Отстранување.☑☑√ Материјал : не ' Рѓосувачки Челик☑☑√ носивоста : 45 Kg☑☑√ Железнички Должина : 250 Mm, 300мм, 350 Mm, 400 Mm, 450 Mm, 500 Mm,550 Mm☑☑√ Железнички Ширина : 45 Mm☑☑√ Три Пресеци и Дебелина : Внатрешниот Железнички 1.2 Mm, Средината Железнички 1.0 Мм, Надворешната Железнички 1.0 Mm☑☑√ Користи : Кујна, Бања, Бања Влажна Место, Цивилни Niture, Канцелариски Апарати, Cabinetry, Гардероба Итн.☑☑√ Како да се Изберете Песна Големина?☑☑√ 1. Мерење на Длабочината на Фиока Длабочина (На Пример, на Длабочина е 28 Cm, Можете Да Изберете 10 Инчи (250 Mm), Разликата е во 2-3 См.☑☑√ 2. Мерка Страна Ширина на Фиока (се Однесува на Ширина на Страна Панел, Инсталиран во Фиока, Општата Фиока Може да Бидат Инсталирани)☑☑√ Забелешка : Корисниците на Тастатура Фиока Замена Мора да Мерење на Дебелина на Претходната Песна (Односно, Јазот меѓу Двете Страни на Фиока, Кои, Генерално, Беше на Два-Песна Пред)☑☑√ Целокупната Намалување Дебелина на Три-Дел Железнички од Нашата Продавница е 1.2 См, Ширина е 4,5 Cm, и Внатрешниот Железнички е 2,2 См.☑☑√ Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.☑☑√ Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката