• Новак
Сите Временски Трага Покрие - '20-21 Гладијатор (Црна)

Сите Временски Трага Покрие - '20-21 Гладијатор (Црна)

DEN 5616.72
Производот е достапен

Достапност

estop Сите Временски Патека Опфаќа се потреба, кога ќе се фатат без вашата мека врвот.Трага Покрие дава мир на умот дека имаш бекап план кога неочекувани временски хитови и мека врвот е дома.Или, можеби, едноставно, не сакате мека врвот на на сите и Трага Поклопецот е вашиот внатрешни работи е заштита од груби ефекти на сонце, ветер и дожд.Секој Џип сопственик потреби Трага Покрие - тоа ќе дојде во рака кога ви треба.Вратата отворање заштита клапи за лесен пристап до внатрешни работи кога поклопецот е вклучено.Прилагодливи ремени се дизајнирана за да обезбеди сит, тесни се вклопуваат.Доаѓа со сопствена работи вреќа која го чува уредно зачувани кога не е во употреба.Не дизајниран да се вклопуваат во текот возило со мека на врвот инсталиран.Сите Временски Трага Покрие - '20-21" Гладијатор " (Црна).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката