• Новак
Нова Рамнотежа на Мажите 1540 V3 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите 1540 V3 Работи за Чевли

DEN 4017.36
Производот е достапен

Достапност

50% Синтетички/50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Премиум Перформанси Трчање : На 1540v3 Работи Чевли е направена со премиум материјали и технологии за остроумниот потрошувачите кои се сериозни за спортски стил и перформанси.Cushioned Поддршка : На ENCAP midsole технологија во овие cushioned трчање е комбинација од лесни пена со полиуретан rim за да им помогне избави сите-ден поддршка и одлична издржливост.Изграден за Стабилност : Овие удобно трчање функција ROLLBAR стабилност пост систем дизајниран за контрола на задната нога движење за зголемена поддршка со секој чекор.Елегантен и Стилски : Вашите нозе се сигурни да изгледаат како добри како тие се чувствуваат во стилски и дише горен дел од овие премиум работи чевли, направени од мрежа и синтетички материјали.Почнувајќи од април 2021, на 1540v3 повеќе нема да се произведува во сад.Нова Рамнотежа е 1540v3 е направен со технологија што ви помага да се испорача поддршка и стабилност на вашиот работи.Направени со ENCAP и Rollbar midsole технологија, ова тркач нуди чувствувате задна нога движење контрола кој го поддржува од 5 K и пошироко.Почнувајќи од април 2021, на 1540v3 повеќе нема да се произведува во сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката